O nás

Sme Záhradníci.

Predaju kvetín, realizáciám a projektovaním záhrad sa venujeme od roku 1995.

Žijeme kvetmi a snažíme sa dodávať čo možno najkvalitnejšie cibuľoviny a sadenice kvetov.

Nie vždy je väčšia a krajšia cibuľa kvalitnejšia, a tak skúšame ideálny pomer veľkosti, kvality a ceny. Najdôležitejší pre budúci kvet a kondíciu cibúľ, hľúz a podzemkov je spôsob skladovania - teplota, vlhkosť a osvetlenie.

O cibuľky v našom sklade sa staráme ako o vzácny poklad.

Máme bohaté záhradnícke skúsenosti a testovaním veľkého množstva odrôd, dodávateľov a veľkostí sadeníc sa snažíme nájsť najlepší variant. Väčšina cibuliek a hľúz má prirodzene nejaké mechanické alebo optické poškodenie, ale najdôležitejšie je, ako boli uskladnené a ako s nimi bolo zaobchádzané celú cestu z poľa až k Vám.

V roku 2016 sme otvorili eshop a začal prudký rozvoj. Pozastavili sme ostatné záhradnícke činnosti a teraz sa nonstop - vo dne, v noci - venujeme výhradne "cibuľkám". V dvoch hlavných krátkych sezónach – na jar a na jeseň – sme všetci vždy pracovne v „bezvedomí“ a snažíme sa vybaviť všetky objednávky čo najskôr, ako to ide. Sme závislí na počasí a hlavne na pestovateľoch, kedy nám uvoľnia cibuľky a môžeme ich odosielať. Zakladáme si na čo najstarostlivejšom balení a preprave. 

Rastlinné pasy